
Роберт Габек, який є міністром економіки Німеччини, сказав, що Росія перебуває на шляху до військової поразки в Україні
Як повідомляє інформаційний портал "UNA" із покликанням на "Європейська правда", політик зауважив, що Путін програє цю війну на полі бою.
Також він сказав, що українська армія отримує зброю від Європи, країн НАТО і США і використовує цю зброю "вміло і стратегічно, мудро і героїчно".
Роберт Габек підкреслив:
Безумовно, завжди будуть нові системи і додаткова підтримка, але вони завжди мають обговорюватися разом з членами Альянсу. Ми пройшли довгий шлях, і наступні кроки, безумовно, дозволять Україні досягти подальших успіхів.
Нагадаємо, що РФ готова відновити постачання газу в країни Європейського союзу по газопроводу "Ямал-Європа".