
Міністр оборони США Ллойд Остін зустрівся у Вашингтоні зі своїм британським колегою Грантом Шаппсом
Про це повідомляє інформаційний портал "UNA" із покликанням на повідомлення Пентагону у "Х" (Twitter).
У заяві відомства йдеться, що сторони зустрілися, зокрема, для того, щоб обговорити подальшу підтримку України з боку обох країн.
Крім того, вони обговорювали ескалацію атак пов'язаних з Іраном груп бойовиків на американські війська на Близькому Сході, незаконні напади угруповання хуситів на міжнародне судноплавство в Червоному морі, а також зусилля з доставки гуманітарної допомоги до Гази, йдеться в повідомленні.
У Пентагоні зазначають:
Міністр Остін подякував колезі Шаппсу за непохитну підтримку та лідерство Великої Британії в коаліційних зусиллях, спрямованих на запобігання подальшій агресії бойовиків-хуситів, а також на захист військово-морських та міжнародних комерційних суден.
Нагадаємо, що США схвалення пакета допомоги Україні перенесе на січень.